Öppettider: mån-fre 09.30-18.00, lördagar 10:00-14:00, söndagar stängt. Lördagar stängt under juni-juli-augusti. Vi hänvisar dessa lördagar till Elon Karlskrona på Järavägen 5 i Lyckeby.

Luddwes

LUDDWES Hushållscenter KB
Handelsvägen 2

373 30 NÄTTRABY

Telefon: 0455-30 89 90

Öppettider

Måndag-Fredag: 09.30-18.00
Lördag: 10.00-14.00
Lördagsstängt under juni, juli och augusti, varierande öppettider finns överst på sidan.

 

Butikspersonal

Jörgen Spitzenberger

VD

0455-30 89 92

jorgen@luddwes.com

Lennie Johansson

Butikschef

0455-30 89 82

lennie@luddwes.com

Friedrich Neuendorff

Butikschef

0455-30 89 83

fredrik@luddwes.com

Jan Österlund

Säljare

0455-30 89 85

janne@luddwes.com

Kent Borg

Säljare

0455-30 89 84

kent@luddwes.com

Emil Wennerlund

Säljare

0455-30 89 86

emil@luddwes.com

Douglas Svensson

Säljare

0455-38 39 02

douglas@luddwes.com

Jens Ramleback

Säljare

0455-38 39 03

jens.ramleback@elon.se

Damian Niewiadomski

Säljare

0455-38 39 01

damian@luddwes.com